• Glamon Studio

    To pravé miesto pre krásu a zdravie vašich vlasov
  • Kučeravé vlasy

    Tá pravá starostlivosť o kučeravé vlasy priamo z francúzska
  • Vernostný program

    Objavte výhody nášho vernostného programu

Vlasové štúdio

Vlasové a poradenské centrum, ktoré stavia na dlhoročných skúsenostiach v oblasti vlasovej kozmetiky vám ponúka starostlivosť o "korunku krásy" s použitím najmodernejších produktov, trendov a technických vymoženosti v tejto oblasti.

Už dlhé obdobie spolupracujeme iba so značkami, ktoré sú v tejto oblasti pokrokové a udávajú vývojový technologický kurz a sú priekopníkmi vo výrobe produktov bez sulfátov, parabenov, silikónov a iných zložiek, ktoré nie sú v novodobých trendoch žiadané. Oveľa viac sa dozviete návštevou nášho salónu, kde bezplatným poradenstvom dokážeme nájsť to najlepšie riešenie pre vašu spokojnosť.

Otváracie hodiny

kontaktujte nás
Pondelok - Streda - Piatok | 8:00 - 18:00
Utorok - Štvrtok | 8:00 - 16:00

Luxusná starostlivosť s dotykom prírody

Sme hrdí na to, že vám môžeme ponúknuť špičkovú starostlivosť o vlasy, ktorá je bezpečná pre vás aj pre našu planétu. Naše produkty obsahujú iba tie najkvalitnejšie ingrediencie, s minimálnym obsahom amoniaku a bez škodlivých látok, ako sú sulfáty a parabény. Využívame prírodné rastlinné výťažky a extrakty, aby vaše vlasy boli zdravé, lesklé a plné života. A navyše, všetky naše obaly sú plne recyklovateľné, pretože nám záleží na našom vplyve na životné prostredie.
Farby s najnižším obsahom amoniaku na trhu
Bez sulfátov, parabénov a ďalších nebezpečných látok
Rastlinné výťažky a prírodné extrakty
Ekologické balenia: plne recyklovateľné obaly

Najobľúbenejšie služby

Nevybrali ste si? Nevadí, prejdite na všetky služby kliknutím sem.

Rezervujte si termín

Vyberte si spôsob rezervácie, ktorý vám vyhovuje, a tešíme sa na vašu návštevu!
Rezervácia telefónom
Telefonátom na naše číslo si rezervujete termín priamo na recepcii v salóne. Pri rezervácií je potrebné uviesť meno, priezvisko, telefónne číslo a službu o ktoru máte záujem.

Rezervácia potvrdená automaticky!
zavolať
Online rezervácia
Online rezervácia prostredníctvom aplikácie Bookio. Pri rezervácií je potrebné uviesť meno, priezvisko, e-mail, telefónne číslo a službu o ktoru máte záujem.

Rezervácia platná až po potvrdení personálom!
objednať sa

Sledujte naše sociálne siete

Glamon Studio ® 2023 | Všetky práva vyhradené
Pravidla ochrany osobných údajov
menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram