O nás

Art Look, s.r.o.
Vlasové a poradenské centrum, ktoré stavia na dlhoročných skúsenostiach v oblasti vlasovej kozmetiky vám ponúka starostlivosť o "korunku krásy" s použitím najmodernejších produktov, trendov a technických vymoženosti v tejto oblasti. 
Už dlhé obdobie spolupracujeme iba so značkami, ktoré sú v tejto oblasti pokrokové a udávajú vývojový technologický kurz a sú priekopníkmi vo výrobe produktov bez sulfátov, parabenov, silikónov a iných zložiek, ktoré nie sú v novodobých trendoch žiadané. Oveľa viac sa dozviete návštevou nášho salónu, kde bezplatným poradenstvom dokážeme nájsť to najlepšie riešenie pre vašu spokojnosť.

Kontakt

Nájdete nás na adrese Oravická 614/14, 028 01 Trstená. (Stredné dvere)

Rezervujte si termín

Rezervácia telefónom
Telefonátom na naše číslo si rezervujete termín priamo na recepcii v salóne. Pri rezervácií je potrebné uviesť meno, priezvisko, telefónne číslo a službu o ktoru máte záujem.

Rezervácia potvrdená automaticky!
zavolať
Online rezervácia
Online rezervácia prostredníctvom aplikácie Bookio. Pri rezervácií je potrebné uviesť meno, priezvisko, e-mail, telefónne číslo a službu o ktoru máte záujem.

Rezervácia platná až po potvrdení personálom!
objednať sa

Potešte svojich blízkych

Darujte im darčekové poukážky do nášho kaderníckeho salónu.
mám záujem o darčekovú poukážku

Sledujte naše sociálne siete

Glamon Studio ® 2023 | Všetky práva vyhradené
Pravidla ochrany osobných údajov
menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram